Odeslání do 24 hodin
Notebook Dell Chromebook 11 3180 11,6 palců / Intel Celeron N3060 1.60 GHz / 4 GB / 32 GB eMMC / Černá
Kód: 14549687Související produkty
Detailní popis produktu
Vynikající odolnost a design
Dell Chromebook 11 je testován na odolnost, tlak, teplotu, vlhkost, nárazy a vibrace podle MIL-STD (US Military Standard), takže zvládne studentský život. Pogumovaný LCD displej a spodní lem tlumí nárazy tudíž má vynikající ochranu proti pádu. Studenti se mohou učit beze strachu. Plně utěsněná klávesnice a dotyková podložka poskytují u studentského notebooku nejlepší ochranu proti polití.

Působivý výkon
Procesor Intel® Celeron poskytuje rychlost, která je potřeba pro snazší multitasking. Dell Chromebook 11 se spustí za méně než 8 sekund. Načtěte webové stránky pomocí OS Chrome a prohlížeče Chrome během okamžiku pro lepší produktivitu. Aktualizace softwaru probíhají automaticky, takže nikdy nebudete muset kupovat nebo instalovat aktualizace ručně.
Podpořte úspěch studentů pomocí vzdělávacích řešení
Vzdělávací řešení Dell K-12 pomáhají školám efektivně využívat technologie, zvyšovat produktivitu učitelů a zapojovat studenty. Od hardwarové a softwarové podpory po IT plánování a profesionální rozvoj pro učitele, Dell pomáhá školám budovat digitální výukové prostředí od začátku do konce.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 0749403038929 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| ? Úhlopříčka displeje: | 11,6 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Procesor: | Intel Celeron N3060 1.60 GHz |
| ? Typ procesoru: | Intel Celeron |
| ? Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| ? Operační paměť: | 4 GB |
| ? Typ disku: | Flash |
| ? Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| ? Grafika model: | Intel HD Graphics |
| ? Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| ? DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | Možnost dokoupit externí do USB |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| ? USB 2.0: | ne |
| ? Thunderbolt: | ne |
| ? LAN: | ne |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované |
| Položka byla vyprodána… | |
