Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Latitude E5540 15,6 palců / Intel Core i5-4210U 1.70 GHz / 8 GB / 120 GB SSD / Černá
Kód: 14549356Související produkty
Detailní popis produktu
DELL Latitude E5540
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5540 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení.

Výjimečný pomocník pro všestranné využití a efektivní pracovní nasazení
To je především kombinace vykonných procesorů a moderních rozhraní jako je např. USB 3.0 nebo rozhraní Bluetooth. Pracovat tak můžete nejen doma, ale i kdekoliv jinde. K internetu se můžete připojit i prostřednictvím vzdálených hotspotů za pomoci výkonné anténě, nebo u vybraných modelů za pomoci mobilních telefonních sítí. To vše za velice rozumnou cenu v odolném kabátě. Samozřejmostí je celá řada technologií zabezpečení včetně Trusted Platform Module, nebo Dell Data Protection.

Pružně přizpůsobivý výkon v inspirovaném designovém kabátě
Díky moderním procesorům Intel dostane uživatel to nejlepší na dnešním trhu. Varianta se SSD diskem zaujme bleskovým startem systému a svižnými reakcemi aplikací, zatímco verze s HDD poteší velkorysým úložným prostorem pro data, filmy či projekty. Navíc je notebook vybaven designovým šasi, které neomrzí ještě dlouhou dobu po zakoupení.

Praktické bonusy
Při práci na cestách jistě oceníte vynikající ochranu proti poškrábání displeje, která je zabezpečena sklem Corning Gorilla Glass NBT. Pracujte bez obav díky zadnímu krytu displeje notebooku ze skleněných vláken a šasi testovanému podle vojenské normy MIL-STD-810G. Cestujte nalehko s tenkým a lehkým notebookem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 4903462263586 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-4210U 1.70 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 1.70 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 120 GB |
| Pevný disk: | 120 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4400 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B;15,6 palců úhlopříčka;120 GB SSD;Numerická klávesnice;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
