Odeslání do 24 hodin
Notebook Dell Latitude E5550 15,6 palců / Intel Core i5-5300U 2.30 GHz / 8 GB / 128 GB SSD / Černá
Kód: 14548903Související produkty
Detailní popis produktu
Dell Latitude E5550
Představují ideální pomocníky a to především na cestách. Jedná se o řadu notebooků, které jsou malé, výkonné a dokonale přenosné, tedy ideální pracanty na dlouhé cesty. Nezaberou příliš místa, ale jsou dostatečně výkonné. Samozřejmostí je důraz na bezpečnost, který je oceňován především ve firemní sféře, ale notebooky potěší i moderním designem. Moderní je i použitý displej s LED podsvícením. Na cestách je u notebooků důležitá i odolnost. I na tu je řada Latitude připravena a nechybí ani klávesnice odolná proti polití.

Oblíbený businessman v novém obleku
Dell Latitude E5550 je pokračovatel více než 20leté tradice, v nabídce firmy představuje dobře oblečeného manažera na středním postu – velice uměřený, ale propracovaný design s akcentem na ergonomii, efektivitu vítězící nad estetičnem, ale stále s pochopením pro krásu. Ale takový byl vlastně i nejeden jeho předchůdce. Ve srovnání s „běžným“ notebookem je stále vidět, že jde o business stroj – nabízen je pouze v černé barvě, linie jsou přímé a ostřejší, pořád však uhlazené. Koneckonců Latitude na pracovním stole je znakem solidnosti a má kolem sebe šířit určitou profesionální auru . A umí to. Jediným konkurentem v tomto oboru může být ThinkPad od Lenova. K tomu má ostatně Dell u svých profi řad blízko i striktním osazováním trackpointu vedle obvyklejšího touchpadu.

Notebook na doma i do práce
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka , který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5550 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný. Vždy však obdrží elegantního společníka s robustní konstrukcí a propracovanými schopnostmi zabezpečení. Když pomineme trochu průměrné zobrazení displeje, lze notebook Dell Latitude E5550 považovat za přínosný pracovní nástroj nebo notebook pro domácnost, který i po letech uvedení na trh má stále co nabídnout. V jeho případě rozhodně převažují klady nad drobnými zápory.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 0825633488359 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| ? Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Procesor: | Intel Core i5-5300U 2.30 GHz |
| ? Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| ? Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| ? Operační paměť: | 8 GB |
| ? Typ disku: | SSD |
| ? Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| ? Grafika model: | Intel HD Graphics |
| ? Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| ? DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| ? USB 2.0: | ne |
| ? USB 3.0: | 3x |
| ? Thunderbolt: | ne |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
