Doručení do 24 hodin
Notebook HP ProBook x360 11 G1 EE 11,6 palců / Intel Pentium N4200 1.10 GHz / 4 GB / 128 GB SSD / Šedá
Kód: 14550348Související produkty
Detailní popis produktu
HP ProBook x360 11 G1 EE
Konvertibilní notebook HP ProBook x360 11 G1 byl navržen pro studenty, školy a výuku. Své uplatnění najde ovšem také jako kompaktní a odolný partner na cesty. Zařízení snadno přeměníte z notebooku na tablet, podstavec nebo stojan, takže máte vždy k dispozici optimální režim použití. S odolným a flexibilním přenosným počítačem HP ProBook x360 11 G1 podpoříte učení, ušetřete čas učitele a zapojíte studenty do aktivního způsobu práce.

Využijte flexibilitu
Možnost displej plně otočit vám poskytuje řadu variant. V režimu notebook můžete snadno vytvářet obsah, v režimu podstavce spolupracovat s ostatními, v režimu stojanu sdílet a prezentovat obsah a pro čtení, psaní a kreslení využijte režim tabletu. 
Potřebný výkon i odolnost
Dostatek výkonu pro běžné školní i kancelářské aplikace poskytují úsporné procesory Intel a dostatek operační paměti společně s grafickým řešením Intel HD Graphics. Tato kombinace je zárukou pohodlné práce a efektivního studia. Splnění přísných standardů testování HP a testů standardu MIL-STD 810G navíc potvrzuje důležitou odolnost v případě použití notebooku v náročné každodenním nasazení. Je vybaven ochranným sklem Corning Gorilla Glass 4, je chráněn pryžovým lemováním a má klávesnici odolnou vůči drobným politím.

Potřebná konektivita
Mezi moderní rozhraní patří především konektor USB Type-C, který svou symetrickou konstrukcí umožní bezpečně a rychle připojit periferie. Další potřebná nabídka portů zahrnující USB 3.0/3.1 Gen 1 a HDMI zajistí připojení ke všem vašim zařízením. Samozřejmostí jsou také bezdrátové technologie WiFi ac a Bluetooth, kabelové připojení Gigabit Ethernet i čtečka paměťových karet.

Komunikujte a bavte se
Komunikujte za pomoci pokročilých technologií. Webová kamera s vysokým rozlišením a citlivé mikrofony jsou zárukou dokonale čisté komunikace. Na své si přijdou i milovníci multimédií, kterým poslech umocní HD zvuk se stereofonními reproduktory.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 0199251085208 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 11,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Pentium N4200 1.10 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Pentium |
| Rychlost procesoru: | 1.10 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 505 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;11,6 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;128 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Šedá; |
