Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo Chromebook 500e G2 11,6 palců / Intel Celeron N4120 1.10 GHz / 4 GB / 32 GB eMMC / Černá
Kód: 14550307Související produkty
Detailní popis produktu
☝ Součástí balení je navíc dotykové pero.
Lenovo Chromebook 500e G2
Se dvěma HD kamerami podporuje Chromebook 2nd Gen 500e spolupráci a kreativitu. Přední kamera s rozlišením 720p je skvělá pro videokonference a Hangouts™, zatímco 5Mpx kamera směřující do světa na klávesnici vám usnadní záznam světa kolem vás – bez ohledu na to, v jakém režimu je váš Chromebook.

Zařízení, na které se můžete spolehnout
Díky sklu Corning® Gorilla® Glass 3 s Native Damage Resistance™ je 11,6" HD obrazovka schopna odolat hlubokým třískám a škrábancům, které způsobují rozbití běžného skla. A co víc, Chromebook 500e 2nd Gen má odolnost na vojenské úrovni —s pryžovými nárazníky, zesílenými porty a panty a mechanicky ukotvenými klíči.

Flexibilní jako vaše představy
Jedinečný 360stupňový pant umožňuje 500e Chromebooku 2. generace přizpůsobit se různým učebním prostředím. Režim Laptop je skvělý pro výzkum, režim Stan pro prezentace, režim Stojan pro sledování přednášek a režim Tablet pro psaní poznámek. Rozmanitost pomáhá učinit učení zábavnějším.

Udělejte z každého úkolu lehkou práci
Díky procesoru Intel® Celeron® a operačnímu systému Chrome OS spouští Chromebook 2nd Gen 500e bez problémů tisíce aplikací z Google Play™ a Internetového obchodu Chrome. Užijte si oblíbené položky jako TinkerCAD, Kahoot! a LucidChart. Můžete také snadno provádět multitasking a užívat si video ve vysokém rozlišení a interaktivní aplikace v jejich nejlepší kvalitě.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 3667428054359 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 11,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Celeron N4120 1.10 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 1.10 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 600 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;11,6 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;32 GB eMMC;Chrome OS;kancelářský;Černá; |
