Doručení do 24 hodin
Tablet Apple iPad 7 (2019) 32GB Wi-Fi + Cellular Space Gray 10,2 palců / 3 GB / 32 GB / Šedá + Dárek v hodnotě 1 299 Kč ZDARMA
Kód: 14534795Související produkty
Detailní popis produktu
Jako počítač – jen pohodlnější a praktičtější
S iPadem 2019 už si na počítač ani nevzpomenete. Spojuje v sobě vysoký výkon a všechny možnosti stolního počítače, jen je kompaktní, lehký a daleko intuitivnější. Díky operačnímu systému iPadOS navrženému speciálně pro iPady ho můžete ovládat gesty nebo využívat všech výhod multitaskingu.
Velký obraz a skvělý výkon
Ať už chcete pracovat nebo se bavit, iPad je skvělá volba. Velký 10,2" Retina displej vás vtáhne do děje neobyčejně ostrým a detailním obrazem s živými a přirozenými barvami a vysokým jasem. Srdcem iPadu pak je vysoce výkonný čip A10 Fusion, který s přehledem zvládne vše, co si pro něj nachystáte – multitasking, graficky náročné hry, rozšířenou realitu i 4K videa.

Nejvyspělejší displej na světě
Retina displej iPadu Pro definuje úplně nový standard displejů, jasnější a méně odrazivý, ale také s rychlejší odezvou než cokoli, co tu bylo před ním. Filmy a videa na něm vypadají fantasticky a v hrách tě nebudou rušit žádné grafické nedokonalosti. Ať na displeji děláš prstem, nebo Apple Pencilem, všechno bude reagovat ještě líp. Díky vyššímu jasu je na něm všechno vidět lépe, ať ho vezmeš kamkoli. Antireflexní povrchová úprava, kterou vyvinul Apple, přispívá k lepší čitelnosti displeje všude, kam iPad vezmeš.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple iPad |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 4251150856122 |
| Značka: | Apple |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 10,2 palců |
| Rozlišení displeje: | 2160 x 1620 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Apple A10 2.34 GHz |
| Typ procesoru: | Apple A10 |
| Rychlost procesoru: | 2.34 GHz |
| Operační paměť: | 3 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB |
| Grafika: | PowerVR Series7XT Plus |
| Grafika model: | PowerVR |
| Operační systém: | iPadOS |
| Barva: | Šedá |
| Webkamera: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;10,2 palců úhlopříčka;32 GB;iPadOS;Šedá; |
