Doručení do 24 hodin
Bluechip *GAME LINE* AMD Ryzen 7 2700X 3.70 GHz / 64 GB / 512 GB SSD
Kód: 14539809Související produkty
Detailní popis produktu
Entry-level pro hráče
Počítač obsahuje grafickou kartu, která se dá nazvat jako "vstupenka do herního světa". Herní grafická karta nižší třídy je vhodná pro nenáročné uživatele, kteří nechtějí utratit "balík" za grafickou kartu. V HD (720p) rozlišení si na ní zahrajete nenáročné hry. Vyšší rozlišení se u této grafické karty nedá doporučit. Všechny ostatní běžné úkoly potom zvládne s přehledem - ať už budete surfovat na internetu, přehrávat nebo zpracovávat video, či jen vykonávat běžné kancelářské činnosti.
Pařte hry
Karta zvládne vysoce oblíbenými tituly, např. Counter Strike, Portal 2, Bioshock Infinite, Rocket League, Overwatch, Sid Meier’s Civilization VI.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní počítače do 20 000 Kč |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Značka: | BlueChip |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 2700X 3.70 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen |
| Rychlost procesoru: | 3.70 GHz |
| Operační paměť: | 64 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB SSD |
| Grafika: | nVIDIA GeForce GT 710 2GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GT |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | BD-RE |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 10x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ano |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
