Odeslání do 24 hodin
Notebook Dell Chromebook 5190 + HP pouzdro ZDARMA v hodnotě 488 Kč
Kód: 14543796Související produkty
Detailní popis produktu
Dell ChromeBook
Základem Dell Chromebook je prémiový design spolu s výkonnými procesory zajišťujícími rychlost a nechybí ani důraz na promyšlené zabezpečení zařízení jako celku. Někoho možná překvapí skromné lokální úložiště, ale o něj se u zařízení typu Chromebook bát nemusíte, většinu dat máte k dispozici přes rozsáhlé možností nonstop připojení na cloud úložišti online. Tím se zvyšuje nejen zabezpečení, ale i usnadňuje možnost případného navýšení kapacity bez složitých hardwarových úprav.

Jednoduchost, rychlost a zabezpečení
Pokud potřebujete jednoduchý bezúdržbový laptop pro prohlížení Internetu a nějakou tu kancelářskou práci v Google Office, třeba pro Vašeho starého tatínka, maminku, či tetičku, je Chromebook dobrá volba. Pokud potřebujete lehký a kompaktní laptop do školy, který ale zvládne i nějakou tu zábavu a méně náročné hry, pro Vaše dítko, nebo dokonce pro Vás, pokud stále studujete, je Chromebook dobrá volba.

Prémiový design, který neomrzí
Design sice není na prvním místě pro každého, ale v poslední době si dle tohoto kritéria vybírá elektroniku stále více lidí. U Dell Chromebook se design nemusí líbit každému, ale jeho čisté linie, jednoduché pojetí a všudypřítomná praktičnost zaujmou širokou škálu budoucích uživatelů. Aby toho nebylo málo jsou chromebooky schopny být téměř kdykoliv a kdekoliv připojeny online, což je i jejich hlavní úkol díky jejich cloudové orientaci.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 0884116283171 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| ? Úhlopříčka displeje: | 11,6 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Procesor: | Intel Celeron N3350 1.10 GHz |
| ? Typ procesoru: | Intel Celeron |
| ? Rychlost procesoru: | 1.10 GHz |
| ? Operační paměť: | 4 GB |
| ? Typ disku: | Flash |
| ? Kapacita disku: | 16 GB |
| Pevný disk: | 16 GB eMMC |
| Grafika: | Intel HD Graphics 500 |
| ? Grafika model: | Intel HD Graphics |
| ? Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| ? DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| ? USB 2.0: | ne |
| ? USB 3.0: | 3x |
| ? Thunderbolt: | ne |
| ? LAN: | ne |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ne |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
