Notebook Dell Latitude E5430
Kód: 14521969Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Notebooky Dell řady Latitude.
Notebooky honosící se označením Latitude jsou ve světě výpočetní techniky stejným pojmem jako řada ThinkPad od společnosti Lenovo. Jedná se o spolehlivá pracovní zařízení s vysokým výkonem a nadstandartní výbavou, při jejichž výrobě byl kladen důraz především na kvalitu celkového zpracování. Tu podtrhuje zejména šasi zhotovené z tvrzeného polymeru a broušeného hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje notebooku zvýšenou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Díky použítému kovu se navíc dokáže notebook velice rychle ochlazovat a zbavovat se přebytečné teploty, která vzniká při dlouhodobém užívání. Displej je podepřen titanovými panty, které nabízí zvýšenou odolnost při častém otevírání a zavírání. Matný povrch displeje nabízí tu nejúčinnější možnou ochranu před nežádoucími odlesky od Slunce či jiného přímého zdroje světla.

Efektivní pracovní nasazení.
Řešíte neustále několik úloh najednou? Potřebuje spolehlivého společníka, který vás nenechá v krizové situaci o samotě? Pak právě pro vás je tu řada notebooků DELL Latitude E5430 spadající mezi notebooky s firemním zaměřením. To ovšem neznamená, že ti právě tento notebook nemůže oblíbit i kdokoliv jiný.

Výjimečný pomocník pro všestranné využití.
Dell Latitude E5430 představuje ideální notebook pro všechny, kteří hledají středně výkonný a odolný notebook jak do firmy, tak na doma. Představuje inteligentní rovnováhu mezi luxusem a ekonomií se zaměřením především na kompaktnost a spolehlivost, jak je u značky Dell samozřejmostí.


DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.04 kg |
| EAN: | 6951334324505 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-3230M 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 320 GB |
| Pevný disk: | 320 GB HDD |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Na inComputer.cz nabízíme kvalitní repasované notebooky a počítače značky Dell. Veškeré zboží máme skladem, připravené k okamžitému odeslání – Vaši objednávku obdržíte obvykle již do 24 hodin. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
#ShowMore#
V nabídce značky Dell najdete široký výběr profesionálních notebooků a stolních počítačů. Dell je synonymem pro spolehlivost, vysoký výkon a inovativní technologie, které zajišťují dlouhou životnost a komfortní uživatelský zážitek. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Mezi nejoblíbenější modely patří například notebooky 2v1, které jsou velmi flexibilní a kombinují výhody notebooku a tabletu zároveň, nebo levné studentské notebooky určené ke studiu, které jsou vhodné pro přenášení a práci na cestách.
