Počítač HP ProDesk 600 G6 SFF Intel Core i7-10700 2.90 GHz / 32 GB / 256 GB NVMe SSD
Kód: 14546714Související produkty
Detailní popis produktu
Osobní počítač HP ProDesk 600 G6 Small Form Factor
Osobní počítač řady ProDesk 600 G6 SFF představuje kompaktní a snadno rozšiřitelný firemní stolní počítač, který splní vaše běžné každodenní požadavky a zároveň nabídne dostatečnou kapacitu pro jeho další růst. Nabízí výborný poměr cena/výkon a skvělé možnosti správy i zabezpečení pro využití v kancelářích a podnikové sféře. S počítači ProDesk 600 G6 SFF můžete vytvořit spolehlivé řešení pro vaše podnikání.

Počítač podnikové třídy
Počítače HP ProDesk 600 G6 jsou bezpečné pro vaše podnikání, jelikož využívají všechny pokročilé funkce systému Windows, aby vás ochránily před dnešních bezpečnostními hrozbami a maximalizovaly produktivitu a možnosti správy pro vaše podnikání. V rámci procesu komplexního testování absolvoval počítač HP ProDesk 600 G6 při návrhu řadu náročných testovacích postupů HP. Nebyly opomenuty ani možnosti zabezpečení s aplikací HP BIOSphere, softwarem na ochranu dat HP Client Security Suite a množstvím dalších aplikací pro bezpečnost a správu.

Promyšlené provedení pro maximální pohodlí
Profesionálně navržená kompaktní skříň Small Form Factor umožňuje snadný přístup k portům, zásuvkám a pozicím, které jsou umístěny tak, aby byly vždy na dosah. Porty USB, včetně Type-C Gen 2, na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat. Na přední straně najdete také univerzální zvukový konektor typu jack podporující připojení náhlavní soupravy.


Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 0197497402513 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i7-10700 2.90 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.90 GHz |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 8x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
