Mini PC Lenovo ThinkCentre M710q Tiny Intel Core i5-6500 3.20 GHz / 8 GB / 256 GB NVMe SSD
Kód: 14545468Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo ThinkCentre M710q Tiny
Výkonný pracovní počítač v kompaktním provedení, který se vejde do jakéhokoliv prostoru. Zařízení Lenovo ThinkCentre nabízí univerzální použití ve firemním prostředí. I přes kompaktní rozměry case je zařízení dále rozšiřitelné a nabízí místo v případě, že budete chtít v budoucnu nahradit jednotlivé komponenty. Součástí výbavy jsou USB porty, DisplayPorty, VGA a LAN. Počítač podporuje připojení více monitorů pro pohodlnou práci.

Stolní počítač Lenovo ThinkCentre M710 Tiny
Osobní počítač Lenovo ThinkCentre M710 Tiny v extrémně kompaktním provedení o objemu skříně přibližně 1 litr představuje všestranný počítač podnikové třídy. Je spolehlivý, odolný a velmi schopný partner pro vaše podnikové aplikace a multitasking. ThinkCentre M710 Tiny je vhodný především pro komerční a firemní využití a díky podpoře montáže dle standardu VESA ho snadno připevníte na záda monitoru.

Potřebný výkon pro firemní aplikace
Počítače v provedení Tiny jsou vybaveny kvalitním a výkonným hardwarem. Za pomoci procesorů Intel, je počítač připraven splnit vaše každodenní očekávání. Zabudované technologie poskytují vysoký výkon a v kombinaci s velkokapacitními pevnými disky nebude nejmenší problém uložit neuvěřitelné množství uživatelských dat a obsahu, nebo s disky SSD zažít excelentní rychlost startu systému a aplikací.

Podpora více monitorů
Počítač podporuje zapojení více monitorů pro dosažení maximální možné produktivity. Pracovní plocha rozšířena na několik monitorů pomáhá snazšímu přepínání mezi aplikacemi a programy a pomáhá omezit výskyt možných chyb.
Tiny Form Factor
Počítač je charakteristický extrémně kompaktním provedením a nabízí možnost různé montáže, včetně podpory standardu VESA a konfigurace Tiny-in-One, která promění tento stolní počítač jednoduše v modulární počítač typu All-in-One.
Podpora zapnutí pomocí klávesnice
Pokud se rozhodnete upevnit počítač k zadní straně vašeho monitoru, můžete jej i přesto stále pohodlně zapínat stisknutím kombinace kláves Alt+P na klávesnici připojené přes rozhraní USB. Samozřejmostí je i kompatibilita s bezdrátovými klávesnicemi.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 0726449678883 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-6500 3.20 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 3.20 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 530 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 6x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
