Doručení do 24 hodin
Notebook ASUS Chromebook Flip C302c
Kód: 14523961Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Asus Chromebook Flip C302.
C302 je koncipován jako přístroj pro budoucí vzdělávání, přičemž se může chlubit chytrými funkcemi, které kromě snadné údržby také snadné učení a tím šetří čas i ve školách. Je vyroben tak aby vydržel každodenní a intenzivní používání především studenty ve školách. Univerzální odklápění C302 umožňuje otevírání do libovolných uhlů, aby vyhovoval v jakékoliv situaci. Dotykový displej a EMR pero dodávají C302 ergonomický rozměr.

Žádné obavy z náhodných pádu.
Upuštění notebooku ve škole je velký problém, protože se mohou poškodit součásti a ovlivnit tím jeho funkci. Už ne, protože nejlepší test pádu C302 ve své třídě z výšky 120 cm zajišťuje ochranu všech kritických součástí.

Nepřerušované učení, i když není k dispozici žádný externí zdroj napájení.
Vybití baterie je problém, zejména ve vzdělávání. Proto je C302 vybaven baterií s výdrží více než 12 hodin, která zajišťuje nepřetržité a nepřerušované učení.


ASUSTeK Computer Inc., známější pod zkratkou ASUS je tchajwanský mezinárodní výrobce počítačových součástek a elektroniky. Společnost sídlí v tchajwanské metropoli Tchaj-pej. ASUS je pátý největší výrobce počítačů (po firmách Lenovo, HP, Dell a Acer) a největším[zdroj?] výrobcem základních desek. V lednu 2015 oznámil, že prodal již 500 milionů základních desek od svého založení. Slogany firmy zněly „Rock Solid. Heart Touching“, „Inspiring Innovation. Persistent Perfection“ a aktuální slogan je „In Search of Incredible.“
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 4712900605556 |
| Značka: | Asus |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Pentium 4405Y 1.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Pentium |
| Rychlost procesoru: | 1.50 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika: | Intel HD Graphics 515 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
