Doručení do 24 hodin
Herní notebook Dell G3 15 Gaming (3500)
Kód: 14527453Související produkty
Detailní popis produktu
Herní notebook Dell G3 15 Gaming (3500)
Gamingová mašina pro každého hráče
Herní notebook Dell G3 15 Gaming (3500) posunuje výkon oblíbené řady G3 na vyšší level. Je vyladěn pro herní nasazení a přináší skvělé možnosti zábavy v tenkém mobilním provedení. Notebook G3 15 Gaming (3500) je kompaktní, vždy po ruce a za dostupnou cenu. Vyberte si bílou nebo černou barevnou variantu šasi a hrajte kamkoli půjdete.

Pokročilé zvukové technologie
- Nechte se vtáhnout do herního světa se špičkovým zvukem notebooku Dell G3 15 Gaming. S využitím technologie Nahimic 3D Audio a stereo reproduktorů získáte zvuk excelentní kvality, který poskytne dokonalý herní zážitek.
- S podporou Hi-Resolution Audio můžete poslouchat zvuk tak, jak byl vytvořen. Ponořte se do znění hudby a užijte si prvotřídní kvalitu zvuku s rozlišením až 192KHz/24bit.
Alienware Command Center
- Součástí softwarové výbavy je také exkluzivní aplikace Alienware Command Center, která vám umožní zlepšit herní zážitek pomocí nejrůznějších nastavení výkonu celého systému.
- Můžete si vytvořit vlastní profily pro výkon systému, řízení teploty, zvuk, osvětlení, makra a další. Rozhraní je jednoduché a intuitivní.
Porty a sloty:

1. Standardní karta SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot pro bezpečnostní zámek Wedge | 4. Vstup napájení | 5. Alternativní režim připojení USB-C DisplayPort pro 1650 a vyšší | 6. Port HDMI | 7. Port USB SuperSpeed 3.1 | 8. Port RJ45 | 9. Sluchátka/mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5397184491409 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-10300H 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD + HDD |
| Kapacita disku: | 1256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD + 1 000 GB HDD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
