Doručení do 24 hodin
Notebook Dell G3 15 Gaming (3579)
Kód: 13930301Související produkty
Detailní popis produktu
Herní notebook Dell G3 15 Gaming (3579)
Herní notebook Dell G3 15 Gaming (3579) je vyladěn pro herní nasazení a přináší skvělé možnosti zábavy v tenkém mobilním provedení. Samozřejmostí je vysoký výkon a podpora multimediálních funkcí. Notebook G3 15 Gaming (3579) je kompaktní, vždy po ruce a za dostupnou cenu. Vyberte si jednu ze stylových barevných variant, černé, tmavě modré či alpské běloby, a hrajte kamkoli půjdete.

Výkon pro perfektní herní zážitek
Díky moderním a velmi výkonným procesorům Intel Core 8. generace H-series, velmi rychlé operační paměti DDR4, grafické kartě NVIDIA GeForce GTX 10-series a volitelným diskům HDD, SSD (až PCIe NVMe), nebo jejich kombinace, dostanete k využití vysoký výkon, který vás podrží i v náročné herní akci. A tento výkon budete mít k dispozici po dlouhé hodiny, i bez připojení k napájecímu adaptéru, díky vysokokapacitní baterii.

Potřebné možnosti připojení
Za pomoci celé řady komunikačních rozhraní se můžete snadno připojit k internetu, využívat potřebné periferie, rozšířit pracovní plochu na další monitor, nebo snadno připojit svůj mobilní telefon k počítači. Pokročilá technologie Wi-Fi s velkým dosahem poskytuje vysokou přenosovou rychlost a stabilní připojení. Nechybí čtečka paměťových karet, kabelové připojení Gigabit Ethernet, Bluetooth, výstup HDMI ani nezbytné porty USB (2x 3.0/3.1 Gen 1, 1x 2.0) a vybrané konfigurace mohou být vybaveny také moderním rozhraním Thunderbolt 3 s konektorem Type-C.


DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ
Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.
Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.
Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.
Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.
Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.
U nás v inComputeru nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5397184240854 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
