Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Inspiron 3583
Kód: 14520606Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Dell Inspiron 3483
Pod označením Dell Inspiron se skrývají stylové notebooky nadupané moderními technologiemi pro každodenní použití nejen v domácím prostředí, ale i v případně cestování. Kombinace procesorů Intel a 15,6" displeje spolu s dostatečným výkonem usnadňují použití pro veškeré smýšlené aplikace. Snadné přehrávání hudby, či videa a fotografie se skvělým barevným podáním. To vše je notebook Dell Inspiron 3483. Konkrétně v případě Dell Inspiron 3480 se navíc jedné o cenově dostupná zařízení, přesto ve velmi výkonné konfiguraci pro každodenní nasazení.

Chytrý design s důrazem na praktičnost
Čisté linie, zaoblený vzhled a hladký povrch notebooku vás budou vždy dobře reprezentovat, navíc vám maximálně usnadní život. Ať již strávíte komunikací s ostatními času jakkoliv mnoho psaní na klávesnici bude stále pohodlné a elegantní. Černé barevné provedení navíc dodává notebook elegantní vzhled s hladkým povrchem.
Efektivita
Ani pokud žijete život na cestách, s Inspironem nebudete muset zpomalit. Díky vysokému výkonu zvládne jakýkoliv úkol, který pro něj vymyslíte. Za pomoci procesorů Intel pro vás budou denní úkoly maličkostí a o zobrazení se postará výkonná grafická karta. Pokud toužíte po zábavě, máte možnost využít rozhraní HDMI a připojit notebook k HDTV a v klidu sledovat HD filmy ve vysokém rozlišení. I v případě, že na pevném disku uskladníte velké množství oblíbených videí, stále vám zbyde dostatek místa na fotografie z dovolené. To vše umí Dell Inspiron 3483.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 0854007512819 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Celeron 4205U 1.80 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 1.80 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
