Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Latitude 7200 2-in-1
Kód: 34500529Související produkty
Detailní popis produktu
Dell 7200 - oddělitelný Tablet PC 2 v 1
Ve své třídě jedinečné odpojitelné zařízení Tablet PC 2 v 1 Dell 7200 je bezpečný a výkonný partner pro profesionální využití na cestách. Vyniká 9,35mm tenkým a lehkým provedením a hlavně svou možností použití jako notebook, nebo tablet. Přechod z režimu tablet do režimu notebook je rychlý a snadný díky inovativnímu řešení připojení klávesnice k displeji.

Elegantní a výkonný společník Dell 7200
Na první pohled zaujme Tablet PC 2 v 1 Dell 7200 elegantním a moderním stylem své konstrukce z hliníkových a hořčíkových slitin. Použitý procesor Intel i5 8. generace si lehce poradí i s náročnými pracovními aplikacemi. Rychlý start systému a krátké vybavovací doby pro vaše data zajistí SSD úložiště.
![]()
Dotykový displej - odolný a stále chladný
12" dotykový displej s úzkými rámečky vybavený sklem Corning Gorilla Glass 5 zajistí zvýšenou odolnost a široké pozorovací úhly technolpgie IPS. Ve Full HD rozlišení si užijete s notebookem Dell 7200 2 v 1 ostrý obraz s věrnými barvami. Nová chladicí technologie přizpůsobuje svoji účinnost aktuálnímu provoznímu režimu a udržuje stálou teplotu celého zařízení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 4260771491285 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 12,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1280 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i5-8365U 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
