Dell OptiPlex 3060 SFF

Intel Core i5-8500 3.00 GHz, 256 GB SSD, 8 GB, Intel UHD Graphics 630, Windows 10 Professional
Vaše cena s DPH
8 999 Kč
Vaše cena bez DPH
7 437 Kč
Ušetříte
42 % / 6 491 Kč
Původní cena
15 490 Kč
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
13500302
EAN
0884116297550
Výrobce
Záruka
12 měsíců

  
Dell OptiPlex 3060 SFFDell OptiPlex 3060 SFF


   


 

Firemní počítač DELL Optiplex
Stolní počítač DELL Optiplex je výkonným pomocníkem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou Vaší dobré investice do počítačů DELL.

Dell Optiplex 3060
Osobní počítač DELL Optiplex je   výkonným partnerem   v každé firmě nebo kanceláři.   Profesionální design , odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Počítač řady   Optiplex 3060 SFF   vám poskytuje výkon, široké možnosti správy a zabezpečení v prostorově velmi úsporné konstrukci, která umožní flexibilní výběr umístění. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL Optiplex.

 

Optimální řešení pro příznivce stolních počítačů
Ne nadarmo se říká, že výkon ničím nenahradíš a to platí u stolních počítačů dvojnásob. Model   Dell Optiplex 3060   je v tomto směru jasným důkazem toho, že potřebný výkon lze skloubit s lákavým vzhledem a hlavně přijatelnými pořizovacími náklady. Vzhledem k tomu, že se tento stolní počítač nabízí hned v několika variantách, je pochopitelné, že se liší hlavně počtem jednotlivých portů. Největší absenci má v tomto směru nejmenší verze Ultra Small Form Factor.

 


 

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás v inComputeru nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.

Typ procesoruIntel Core i5
Typ diskuSSD
LANano
Operační systémWindows 10 Professional
DisplayPortano
HDMIano
DVIne
VGAne
USB 2.04x
USB 3.04x
Typ zbožíPoužité zboží
Kapacita disku256 GB
Operační paměť8 GB
Grafika modelIntel HD Graphics
MechanikaMožnost dokoupit externí do USB
BluetoothMožnost dokoupit externí do USB
WIFIMožnost dokoupit externí do USB
WebkameraMožnost dokoupit externí do USB
SD čtečkane
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat