Počítač Dell OptiPlex 3070 SFF
Kód: 14538444Související produkty
Detailní popis produktu
Firemní počítač DELL Optiplex 3070 Small Form Factor
Osobní počítač DELL Optiplex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Počítač řady Optiplex 3070 v provedení SFF vám poskytuje výkon, široké možnosti správy a zabezpečení v kompaktní konstrukci. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL Optiplex.
- Výkon procesoru Intel 9. generace.
- Podpora stojanu pro počítače OptiPlex All-in-One v provedení Small Form Factor.
- Pomocí sady Dell Client Command Suite a integrace platformy VMware Workspace ONE můžete spravovat počítače z jediné konzole.
- Technologie Dell SafeBIOS chrání systém BIOS před neoprávněnými a nechtěnými změnami nastavení.

Výkonný základ pro každodenní pracovní nasazení
Počítač DELL Optiplex 3070 SFF je založen na výkonné platformě Intel 9. generace, kterou doplňují rychlé operační paměti DDR4 a pevné disky HDD nebo SSD v závislosti na modelu. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci. Díky integrované nebo dedikované grafické kartě s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.
- 2 sloty pro operační paměť DDR4 s kapacitou až 32 GB.
- Podpora disků 3.5", 2.5", M.2 SSD až PCIe NVMe a Intel Optane Memory = dostatečné možnosti konfigurace úložiště.

Bezproblémová správa
Počítače řady Optiplex 3070 vám nabízí široké možnosti správy, díky které mohou pracovníci IT oddělení upravovat nastavení v systému BIOS a konfigurovat systémy flexibilně dle požadavků infrastruktury informačních technologií organizací.

Komplexní zabezpečení Dell
Nejlepší řešení zabezpečení a šifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, na externím médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různých zařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávající procesy IT díky řešení ochrany od společnosti Dell.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8785285801154 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i3-9100 3.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 3.60 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB NVMe SSD |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
