Doručení do 24 hodin
Notebook Dell XPS 15 (9550)
Kód: 14524697Související produkty
Detailní popis produktu
Dell XPS 15 9500.
Notebook Dell XPS 15 (9500) je nejmenší 15.6palcový notebook ve své výkonnostní třídě. Díky úžasnému InfinityEdge displeji bez rámečku je neskutečně kompaktní a tím pádem dokonale mobilní. S tenkou konstrukcí, vysokým rozlišením 4K a s výkonem skvělých procesorů Intel 6. generace poskytuje dokonalý soulad stylu a výkonu. XPS 15 (9500) je snadno přenositelný výkonný notebook, na kterém můžete pracovat a hrát hry kdekoli. Špičkový výkon ve hrách a grafických aplikacích zajistí velmi výkonná grafická karta GTX 1650 4GB.

Nádherný InfinityEdge displej.
Displej InfinityEdge maximalizuje zobrazovací plochu díky konstrukci velmi tenkého rámečku , který má v čele pouze 5,7 mm. To umožnilo umístění 15,6" displeje do notebooku, který se svou velikostí podobá notebooku většímu. Navíc jsou použity displeje s rozlišením 4k a velmi širokým pokrytím barevného prostoru, takže se můžete těšit na dokonale ostré a barevně věrné zobrazení.

Odolnost v kompaktní provedení.
Mnohé uživatele potěší robustní provedení těla notebooku z jediného kusu hliníku v kombinaci s povrchem z uhlíkových vláken u opěrky dlaní, které u modelů s dotykovým displejem doplňuje odolné sklo Corning Gorilla Glass NBT. Povrch není náchylný na otisky prstů a přesto zůstává velice odolný a příjemný na dotyk. Stejně tak je notebook šetrný k životnímu prostředí a výrobce plní celou řadu ekologických standardů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 0662919107227 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i7-6700HQ 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 530 + nVIDIA GeForce GTX 960M 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
