Doručení do 24 hodin
Notebook Dell XPS 15 9550
Kód: 14533434Související produkty
Detailní popis produktu
DELL XPS 15
Promyšlený notebook se zaměřením na využití doma i v zaměstnání s podporou pro multimédia, to přesně jsou notebooky z řady XPS. Nejinak je tomu u modelů XPS 15, které se navíc pyšní označením nejmenší 15.6" notebooky na trhu. Zde se jedná o notebook spadající do kategorie kompaktních zařízení, který svého uživatele uchvátí jak prvotřídním zpracováním, tak hmotností a rozměry přímo stvořenými pro cestování. Vše je navíc doplněno o displej s vysokým rozlišením a podtrženo extrémně tenkým rámečkem kolem displeje.

Mobilita vhodná na cesty i pro domácí multimediální nasazení
I přes mobilní zaměření na cesty je notebook osazen výkonnými procesory Intel. Samozřejmostí je integrace standardních rozhraní s celou řadou možností bezdrátového připojení. Volitelně lze i tyto možnosti dále rozšířit, stejně jako již v základu vysokou míru spolehlivosti a zabezpečení. Firemní zaměření dále podtrhuje snadná možnost vzdáleného přístupu, kterou ocení především firemní administrátoři při pomoci zaměstnancům, ať jsou kdekoliv.

Moderní, ale praktický vzhled, který dlouho nezestárne
Vzhled se poslední dobou stává velice důležitým parametrem nejen notebooků, ale i celá řady další elektroniky. Proto v případě notebooků Dell XPS 15 vývojáři mysleli z velké části i na designové pojetí notebooku, které uživatele dlouhodobě neomrzí. K tomu všemu se přidává integrace moderních rozhraní Thunderbolt 3 a USB specifikace 3.0.

Odolnost v kompaktní provedení
Mnohé uživatele potěší robustní provedení těla notebooku z jediného kusu hliníku v kombinaci s povrchem z uhlíkových vláken u opěrky dlaní. Povrch tak není náchylný na otisky prstů a přesto zůstává velice odolným a příjemným na dotyk. Stejně tak je notebook šetrný k životnímu prostředí a výrobce plní celou řadu ekologických standardů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 1100000000440 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel Core i7-6700HQ 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 530 + nVIDIA GeForce GTX 960M 4GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
