Doručení do 24 hodin
Počítač Fujitsu Esprimo P400 E85+
Kód: 14531019Související produkty
Detailní popis produktu
Fujitsu Esprimo P400 P85+
Pokročilé počítače Esprimo P400 E85+ od společnosti Fujitsu přinášejí vysoký výpočetní výkon pro vaše kancelářské aplikace a projekty za velice atraktivní cenu. Počítače Esprimo P400 E85+ vynikají vysokou flexibilitou, snadnou správou, energetickou účinností a navíc odpovídají několika certifikátům označujícím ochranu životního prostředí, jako jsou Nordic Swan, ENERGY STAR a EPEAT.

Energetická úspornost
Produkty Fujitsu Esprimo P400 E85+ jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi čipové sady a procesoru Intel a napájecím zdrojem s energetickou účinností až 86%. Sestavy nabídnou účinnost napájecího zdroje (při 230 V) v zátěži 20 % účinnost až 83%, v 50 % zátěži účinnost až 86% a ve 100 % zátěži účinnost až 85%.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 4051554649630 |
| Značka: | Fujitsu |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i3-2120 3.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 3.30 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 2000 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 6x |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ano |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
