Doručení do 24 hodin
Herní notebook ASUS TUF Gaming F16 (2025) FX608JM-RV008W
Kód: 14550490Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 4711636263153 |
| Značka: | Asus |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 16 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-13450HX 2.40 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.40 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce RTX |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 5x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
