Doručení do 24 hodin
Mini PC HP EliteDesk 705 G4 DM
Kód: 14535403Související produkty
Detailní popis produktu
Firemní počítač HP EliteDesk 705 G4 Desktop Mini
Osobní počítače EliteDesk 705 G4 Desktop Mini jsou cenově dostupné kompaktní stolní počítače, které nabídnou výborný poměr cena/výkon a skvělé možnosti správy i zabezpečení pro využití v kancelářích a podnikové sféře. S celou řadu příslušenství pro montáž, rozšíření a zabezpečení můžete vytvořit to nejlepší řešení pro vaše podnikání. Pořiďte si výkon za rozumnou cenu v moderním provedení značkového výrobce.
- Kompaktní počítač do firemního prostředí.
- Zabezpečený a snadno spravovatelný.
- Při návrhu absolvoval řadu testů zaručující dlouhodobou spolehlivost.

Výkon pro vaši produktivitu
Pracovní stanice HP řady EliteDesk 705 G4 Desktop Mini jsou postaveny na procesorů AMD. Ty jsou pro maximální výkon doplněny o operační paměť DDR4 (2 sloty až 32 GB) a pevné disky HDD nebo SSD (až PCIe NVMe). Modely s integrovaným grafickým řešením u procesorů AMD APU. EliteDesk 705 G4 DM je navržen pro náročné podnikové aplikace a spolehlivou každodenní produktivitu při plnění pracovních povinností.

Počítač podnikové třídy
HP EliteDesk 705 G4 DM jsou bezpečné pro vaše podnikání, jelikož využívají všechny pokročilé funkce systému Windows, aby vás ochránily před dnešních bezpečnostními hrozbami a maximalizovaly produktivitu a možnosti správy pro vaše podnikání. V rámci procesu komplexního testování absolvoval počítač HP EliteDesk 705 G4 DM při návrhu řadu náročných testovacích postupů HP a byl zkonstruován tak, aby splňoval podmínky testování podle standardu MIL-STD 810G. Nebyly opomenuty ani možnosti zabezpečení s aplikací HP BIOSphere s technologií SureStart, softwarem na ochranu dat HP Client Security Suite.

Praktická konstrukce
Díky skříni, která nevyžaduje použití nářadí, můžete počítač snadno upgradovat pomocí několika zásuvek, rozšiřujících slotů PCIe, portů USB a několika konektorů. Profesionálně navržená kompaktní skříň Mini PC umožňuje snadný přístup k portům, zásuvkám a pozicím, které jsou umístěny tak, aby byly vždy na dosah. Porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat. HP EliteDesk 705 G4 dokáže snadno růst podle vašich potřeb.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 0193808194962 |
| Značka: | HP |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | ne |
| Rozlišení displeje: | ne |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | AMD A10-9700E 3.00 GHz |
| Typ procesoru: | AMD A10 |
| Rychlost procesoru: | 3.00 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika: | AMD Radeon R7 Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 7x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
