Doručení do 24 hodin
HP100 Baterie pro HP ProBook 640, 645, 650, 655 G1
Kód: HP100Související produkty
Detailní popis produktu
Díky baterii s vysoce kvalitními články Green Cell získá váš notebook nový život.
Používejte svůj notebook bez omezení, ať jste kdekoli, a zapomeňte na neustálé nabíjení.
Pro dosažení nejvyššího možného výkonu a životnosti baterie používejte:
- Vysoce kvalitní lithium-iontové/lithium-polymerové články Green Cell
- Pokročilá řídicí elektronika
- Odolné pouzdro z ABS
Baterie je precizně zkonstruována a důkladně testována.
Vysoce kvalitní lithium-iontové/lithium-polymerové články Green Cell
Účinné vysokokapacitní lithium-iontové/ lithium-polymerové články Green Cell bez paměťového efektu jsou nejdůležitější součástí baterie a zaručují dlouhou životnost a odolnost.
Vlastnosti a parametry:
| Voltage | 10.8V (11.1V) |
| Number of cells | 6 |
| Cells technology | Li-Ion |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Manufacturer | Greencell |
| Capacity | 4400mAh |
Moderní řídicí elektronika
Umožňuje komunikaci baterie s notebookem a poskytuje informace o stavu nabití, zbývající době provozu nebo době do úplného nabití. Většina modelů využívá elektroniku od renomované společnosti Texas Instruments, která se používá i v originálních bateriích.
Kompatibilita:
- HSTNN-I17C
- 718675-141
- 718675-221
- 718675-241
- 718675-421
- 718676-141
- 718676-221
- 718676-241
- 718676-421
- 718677-141
- 718677-221
- 718677-241
- 718677-421
- 718678-141
- 718678-221
- 718678-241
- 718678-421
- 718754-001
- 718755-001
- 718756-001
- 718757-001
- CA03
- CA03033
- CA03033-CL
- CA06
- CA06055
- CA06055-CL
- CA06055XL
- CA06055XL-CL
- CA06XL
- CA09
- CA09100
- CA09100-CL
- CAO3
- CAO6
- CAO6XL
- CAO9
- HSTNN-DB4X
- HSTNN-DB4Y
- HSTNN-I15C-4
- HSTNN-I15C-5
- HSTNN-I16C
- HSTNN-IB4W
- HSTNN-IB4X
- HSTNN-LB4X
- HSTNN-LB4Y
- HSTNN-LB4Z
- HSTNN-LP4Z
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie pro notebooky HP |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902719423376 |
| Značka: | GreenCell |
| Typ zboží: | Nové |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Nové;Černá; |
