Herní LCD monitory | inComputer.cz
Filtrovat

Proč si vybrat herní LCD monitor z naší nabídky? Díky tomu, že nabízíme repasované herní monitory z nejvyšších modelových řad, můžete při nákupu výrazně ušetřit. Monitory pochází např. z leasingu nebo jde o předváděcí modely. Vzhledem k tomu, že jde o profesionální LCD monitory je jejich životnost výrazně vyšší. Každý z herních LCD monitorů prochází náročným testováním. Již 15 let pro vás vybíráme ty nejlepší monitory na hraní. Máme zkušenosti a víme, co je kvalitní. Samozřejmostí je záruka 12 měsíců a poradenství při výběru.

  • Počet na stránku
  • 16
  • 32
  • 48

Rozdíl 78 %

HP Z24i IPS

  • Skladem: 10 – 20 ks
24" širokoúhlý LCD monitor s technologií IPS, rozlišení 1920 x 1200 bodů, DVI, Displayport, VGA, 4x USB 2.0

3 888 Kč 17 304 Kč 3 213 Kč (bez DPH:)

Strana 1 z 1    Celkem 1 záznamů

Na co se zaměřit při výběru herního LCD monitoru?

 

Jak asi každý tuší u herních LCD monitorů je důležitá rychlá odezva min. 4 ms a obnovovací frekvence aspoň 60 Hz. Díky těmto parametrům dokáže monitor vykreslit i v rychlých scénách ostrý obraz bez trhání.

 

Chystáte se hrát akční a sportovní hry? Podívejte se ideálně po LCD monitoru s odezvou 1 - 2 ms a obnovovací frekvencí ideálně 100 Hz a více. Pro hráče strategických her jsou pak lepší herní monitory, které nabízí velkou zobrazovací plochu alespoň 24 palců. Tomu pomáhá vysoké rozlišení monitoru minimálně ve Full HD a nejlépe ještě vyšší.

 

Na výslednou kvalitu obrazu má vliv i použitý typ panelu. Nejlepší reprodukci barev a široký pozorovací úhel poskytne LCD monitor s IPS a S-IPS panelem. Ve srovnání s TN panely však nedosahují tak rychlou odezvu a je třeba počítat i s vyšší cenou. U TN panelů je dosahováno odezvy až 1 ms. Mezi těmito dvěma typy pak můžeme umístit panely PVA a MVA, které jsou cenově uprostřed a zároveň poskytnou i kvalitní obraz.

 

Proč si vybrat repasovaný herní LCD monitor?

 

Cena - jedná se o profesionální monitory z nejvyšších modelových řad výrobců. Za výhodnější cenu se tak dostanete k parametrově lepším LCD monitorům s delší životností.

 

Odolnost a provedení - repasované LCD monitory z naší nabídky patří k profesionálním modelům, které jsou vyráběny právě s ohledem na vyšší zatížení a delší výdrž s použitím vysoce kvalitních materiálů

 

Testování - ke každému LCD monitoru je kromě záruky 12 měsíců prováděna série různých testů, aby byly odhaleny slabší modely.