Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo 14e Chromebook
Kód: 14529436Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo 14e Chromebook

Snadné pro oči
Za lisovaným hliníkovým krytem skořepiny se skrývá 14" FHD displej s úzkým rámečkem 6 mm a navíc s technologií IPS a antireflexní úpravou. Výsledkem je větší a živější obrazovka s širokoúhlým zobrazením, které méně namáhá oči. K dispozici je také možnost dotykové obrazovky pro rychlejší a intuitivnější interakci.
Už žádný pláč nad rozlitou kávou
Klávesnice plné velikosti obsahuje utěsněný touchpad, který odolá rozlití až 1,39 šálku (330 ml). Může se také pochlubit mechanicky ukotvenými klávesami, které zůstanou na svém místě bez ohledu na nárazy a údery každodenního života. K dispozici jsou i podsvícené klávesy.
Přibližování lidí a nápadů
Přední kamera s rozlišením HD 720p je vybavena dvěma mikrofony, takže videokonference nebo chatování přes Google Hangouts je hračka. Navíc vše zní a vypadá křišťálově čistě, což umožňuje bližší spolupráci – dokonce i z druhého konce světa.
Vyrobeno tak, aby vydrželo
Chromebook 14e obsahuje zesílené porty a panty, mechanicky ukotvené klávesy a klávesnici odolnou proti polití. Má vojenskou odolnost a je testován podle normy MIL-SPEC, aby zvládl vše – dokonce i náraz nebo pád z výšky až 29,5" (75 cm).

![]()
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie.
Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 0195890397863 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | AMD A4-9120C 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | AMD A4 |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Pevný disk: | 64 GB eMMC |
| Grafika: | AMD Radeon R4 |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
