Notebook Lenovo G50-80
Kód: 14522917Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo IdeaPad G
IdeaPad je řada spotřebitelských notebooků od společnosti Lenovo. IdeaPad soutěží hlavně s počítači, jako je Acer Aspire, Dell Inspiron a XPS, HP Pavilion a Envy a Toshiba Satellite. Notebooky IdeaPad byly oznámeny v lednu 2008. Notebooky Ideapad jsou k dispozici v mnoha různých konfiguracích – od základních modelů pro začínající uživatele až po vysoce výkonné herní notebooky doplňující řadu inovativních konvertibilních zařízení Yoga. Tyto notebooky jsou vhodné pro práci i zábavu a nabízejí jednoduchý design i vytříbený styl – i přes řadu různých konfigurací a stylů vám ale vždy zaručí výjimečnou spolehlivost a špičkový výkon.

Dostupný na zábavu i práci
Lenovo IdeaPad G50-80 představuje cenově dostupnou zábavu stylového provedení, tedy notebook pro multimediální nasazení za rozumnou cenu. Notebooky IdeaPad G50-80 proto přináší mobilní multimediální zábavu opravdu všem. Notebookům samozřejmě nechybí ani bezpečnostní prvky v kombinaci s vysokým výkonem a podporou multimediálních funkcí.

Zábava a multimédia
Stylový notebook IdeaPad G50-80 vám svým výkonem i multimediálními funkcemi bude stačit následující řadu let. IdeaPad G50-80 je určen jak pro domácí využití, tak pro multimediální prožitek na cestách. Notebook IdeaPad G50-80 bude okolí každému majiteli závidět. Design a provedení splňují moderní trendy, které podtrhnou individualitu uživatele. Tenké provedení v kombinaci s nízkou hmotností přímo vybízejí využívat notebook i na cestách. Notebooku ovšem nechybí ani praktické funkce.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0889233425800 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i3-5005U 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 7 Home Premium |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Barva: | Černá |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
U nás v InComputer najdete opravdu pestrou nabídku různých repasovaných produktů značky Lenovo. Mezi naše favority patří například notebook řada Lenovo ThinkPad, která se pyšní svou dlouhou životností, kvalitním zpracováním a navíc jejich cena začíná už od 3500 Kč. Co se týče počítačů, tak řada Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinace designu, výkonu a praktického zpracování.
#ShowMore#
Lenovo, firma s hlavním sídlem v Číně v Hongkongu patří ke světovým výrobcům počítačů a související technologie. Mimo jiné se umístila na 196. místě žebříčku Fortune Global 500 (každoroční žebříček 500 nejvýnosnějších společností). Společnost se zaměřuje na poskytování "chytřejších technologií pro všechny".
Všechny repasované produkty Lenovo pořídíte až o 2/3 levněji než nové modely. Samozřejmostí je záruka minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, rychlé doručení a podpora i po Vašem nákupu. Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků.
