Doručení do 24 hodin
Herní notebook Lenovo IdeaPad L340-17IRH Gaming
Kód: 14538195Související produkty
Detailní popis produktu
Notebook Lenovo Gaming L340-17IRH
Notebook Lenovo oblíbené řady L340 v provedení pro hráče, to je Gaming L340-17IRH. Je cenově dostupný, a přesto dokáže nabídnout výkon pro oblíbené online herní pecky a uspokojí potřeby běžného hráče.
- Kvalitní konstrukce Lenovo v dostupném provedení.
- Výkon procesoru Intel a herní grafiky NVIDIA GeForce GTX.
- Zvuk Dolby Audio.
- Kamera s praktickou funkcí ochrany soukromí.

Výkon podle potřeby
Notebooky Gaming L340-17IRH jsou postaveny na moderních procesorech Intel, v kombinaci s herním grafickým akcelerátorem NVIDIA GeForce GTX. Nechybí dostatek operační paměti DDR4 a pevných disků SSD M.2 a HDD.

Podmanivý zvuk
Herní a multimediální zaměření podporují stereo reproduktory s technologií Dolby Audio přinášející zvuk plný detailů. Skvělý zvuk oceníte i v případě online hlasové komunikace a video konferencí.

Notebook s živým obrazem
Notebook Gaming L340-17IRH s displejem Full HD nabízí živý a ostrý obraz při hraní her, streamování filmů nebo prohlížení fotografií. Můžete mít otevřeno několik oken současně, hrát hry ve vysokém rozlišení nebo odpočívat u filmu po náročném pracovním dni. Navíc poskytuje funkci redukce vyzařování modrého světla Lenovo Vantage Eye Care Mode pro ochranu vašeho zraku.

Mimořádně rychlé připojení
Připojte se k internetu díky neuvěřitelně rychlému rozhraní Wi-Fi 802.11 ac. Toto rozhraní vám nabízí násobně vyšší rychlosti připojení než standard 802.11 b/g/n. Díky kvalitnímu Wi-Fi připojení budete neustále mobilní bez použití síťového kabelu.

Dobře vybavený
Praktický touchpad s podporou gest v kombinaci s ergonomickou klávesnicí vám poskytuje nevídané pohodlí pří dlouhotrvající práci na počítači. Za samozřejmost lze považovat integraci rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a nechybí ani moderní USB Type-C 3.1/3.2 Gen 1. Nezbytnou součástí jsou také technologie bezdrátového připojení WiFi ac a Bluetooth, kabelové Gigabit Ethernet a multimediální rozhraní HDMI pro připojení externího zobrazovacího zařízení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 0194632952711 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core I5-9300HF 2.40 GHZ |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.40 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD + HDD |
| Kapacita disku: | 1256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD + 1000 GB HDD |
| Grafika: | nVIDIA GeForce GTX 1050 3GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
