Doručení do 24 hodin
Notebook Lenovo IdeaPad S145-15IWL
Kód: 13780171Související produkty
Detailní popis produktu
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Lenovo IdeaPad S145–15IWL: lehký a univerzální
Nezalekne se každodenního používání plného běžných požadavků na práci a zábavu – vždyť byl stvořen jako univerzální notebook s výbornou výbavou a příjemnou cenou. Své uživatele nadchne praktickým a velmi nadčasovým designem se štíhlým tělem a nízkou hmotností nepřesahující 2 kg. Notebook Lenovo IdeaPad S145–15IWL má velmi přesný TouchPad pro příjemné ovládání a pohodlnou klávesnici, které nechybí ani její numerická část.
.jpeg)
Sviští jedna báseň
Fanoušci surfování po internetu si s notebookem Lenovo IdeaPad přijdou na své. Přístroj je plně vybaven pro rychlé připojení a poskytuje vysoký speed nejnovější bezdrátové technologie WiFi standardu 802.11ac. Kromě toho má ve výbavě i oblíbenou technologii Bluetooth a vestavěný mikrofon pro online komunikaci s přáteli, rodinou nebo kolegy.

je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie.
Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google. Spekuluje se o nákupu notebooků Vaio od firmy Sony.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 0193268859883 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
