Doručení do 24 hodin
Počítač Lenovo ThinkCentre M800 10FV *GAME STAR*
Kód: 8521006Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 0190151384996 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 240 GB |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce |
| Operační systém: | Windows 10 Professional |
| Mechanika: | DVD-RW |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 8x |
| LAN: | ano |
| DVI: | ano |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
