Odeslání do 24 hodin
Notebook MSI GS63VR 7RF
Kód: 10720128Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 4719072532130 |
| Značka: | MSI |
| ? Typ zboží: | Předváděcí A |
| ? Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Typ procesoru: | Intel Core i7 |
| ? Operační paměť: | 16 GB |
| ? Typ disku: | SSD + HDD |
| ? Kapacita disku: | 1256 GB |
| ? Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| ? Operační systém: | Windows 10 Home Premium |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit ext. do USB |
| ? DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| ? USB 2.0: | 1x |
| ? USB 3.0: | 3x |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ne |
| Cena Kč: | Nad 15 001 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
