Doručení do 24 hodin
Notebook Asus VivoBook S 15
Kód: 14550519Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 4718017607582 |
| Značka: | Asus |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 2880 × 1620 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 3.40 GHz |
| Typ procesoru: | Snapdragon X Elite |
| Rychlost procesoru: | 3.40 GHz |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Qualcomm Adreno X1-85 |
| Grafika model: | Qualcomm |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
