Odeslání do 24 hodin
Notebook Dell Latitude 5300 13,3 palců / Intel Core i5-8365U 1.60 GHz / 8 GB / 256 GB NVMe SSD / Černá
Kód: 14550852Detailní popis produktu
Firemní 13.3palcový notebook Dell Latitude 5300 je přímo stvořen pro práci na cestách a vždy vám poskytne spolehlivost a potřebný výkon. Firemní notebooky s vysokou odolnost a excelentní mírou zabezpečení - to jsou notebooky Dell řady Latitude. V notebooku řady Latitude získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky.

Hlavní přednosti
- Je mobilnější a lépe přenosný než dříve.
- Navržený s důrazem na lepší zabezpečení, spravovatelnost a spolehlivost.
- Zahrnuje nezbytné firemní funkce.
- Odolná konstrukce prošla náročnými testy.
- Vhodný nejen do firem, ale také pro školství, studenty i domácnosti.

Dell Latitude řady 5000
Notebooky a zařízení Dell Latitude jsou systémy, které byly navrženy pro jedinečnou spolehlivost, mobilní výkon a použitelnost ve firemním prostředí. Dell Latitude řady 5000 představují zařízení se špičkovou přenositelností, možnostmi správy a vysokým stupněm zabezpečení. Řada 5000 je skvělou investici do spolehlivého partnera po vaše podnikání.

Výkon pro vysokou produktivitu
Díky moderním procesorům Intel, v kombinaci s operační pamětí DDR4, dostanete k využití vysoký výkon pro náročné úkoly i zábavu. Díky SSD M.2 diskům je dalším bonusem exkluzivně rychlý start operačního systému stejně jako dalších aplikací.
- 2 sloty SODIMM pro až 32 GB DDR4 operační paměti.
- Slot M.2 SSD s podporou SATA a PCIe NVMe.

Odolný a praktický design
Notebook je vybaven odolným krytem využívajícím vyztužení uhlíkovými vlákny s vylepšenou strukturou a profesionálním designovým provedením. Dokáže vám zajistit bezpečnou práci, ať jste kdekoli, díky splnění náročných testů.
Pracujte v bezpečí
Latitude 5300 vám poskytnou zabezpečení, které potřebujete pro své podnikání. Samozřejmostí je celá řada technologií zabezpečení včetně Trusted Platform Module v závislosti na konfiguraci, nebo osvědčené řešení ochrany dat před zcizením Dell Client Command Suite a integrace platformy VMware Workspace ONE. Prostřednictvím bezplatné sady nástrojů Dell Client Command Suite využijete automatizované možnosti konfigurace BIOS a systému.

Využijte různé možnosti připojení
Dnes je samozřejmostí nezbyté rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1, přičemž je jeden z portů vybaven funkcí PowerShare. USB je přítomné také v podobě portu Type-C 3.1/3.2 Gen 2 s podporou výstupu DisplayPort a vybrané konfigurace dokonce mohou podporovat protokol Thunderbolt 3 na portu Type-C. Ovšem notebook poskytuje také řadu dalších možností konektivity. Nechybí Wi-Fi pro připojení k bezdrátovým sítím, Gigabit Ethernet pro kabelovou konektivitu a Bluetooth pro bezdrátové připojení periferií. Vybrané modely pak mohou být osazeny také modulem WWAN pro širokopásmové mobilní připojení. Nechybí ani rozhraní HDMI pro pohodlné připojení externího monitoru a celá řada dalších prémiových vlastností.
(Konektivita a porty se můžou lišit v závislosti na vybraném modelu)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Studentské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5397184278253 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| ? Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| ? Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| ? Procesor: | Intel Core i5-8365U 1.60 GHz |
| ? Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| ? Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| ? Operační paměť: | 8 GB |
| ? Typ disku: | SSD |
| ? Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| ? Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| ? Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| ? DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| ? USB 2.0: | ne |
| ? USB 3.0: | 3x |
| ? Thunderbolt: | ne |
| ? LAN: | ano |
| ? DVI: | ne |
| ? VGA: | ne |
