Doručení do 24 hodin
Mobilní telefon Samsung Galaxy S10+ 512GB Dual SIM Prism Black - B
Kód: 13500204Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované telefony Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8801643779917 |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 6,4 palců |
| Rozlišení displeje: | 3040 x 1440 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Typ procesoru: | Exynos |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Grafika model: | Mali |
| Operační systém: | Android |
| Webkamera: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Cena Kč: | 10 001 - 15 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
