Doručení do 24 hodin
Tablet Apple iPad 5 (2017) 32GB Wi-Fi Space Gray
Kód: 14522770Související produkty
Detailní popis produktu
Nový iPad zvládne všechno
iPad je naprosto ideální tablet, který vám ukáže všechny krásy moderního zařízení s velkým Retina displejem. Můžete se těšit na všechny již dobře známé technologie v čele s revolučním snímačem otisků prstů Touch ID, výkonným čipem A9 i parádní kamerou iSight. Odolné hliníkové tělo nabídne hned několik barevných provedení a maximální tloušťku 7,5 milimetru.

Vysoké rozlišení plné detailů
Retina displej se na 9.7“ IPS obrazovce může pochlubit obrovským rozlišením 2048 × 1536 bodů s hustotou 264 bodů na palec (ppi). Přináší tak velmi ostrý obraz se skvělými úhly pohledu pro hraní her, práci i multimediální zábavu. Navíc je vybaven oleofobní povrchovou úpravou, která je odolná proti otiskům prstů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple iPad |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 4251150886303 |
| Značka: | Apple |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 9,7 palců |
| Rozlišení displeje: | 2048 x 1536 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Apple A9 1.8 GHz |
| Typ procesoru: | Apple A9 |
| Rychlost procesoru: | 1.8 |
| Operační paměť: | 2 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB |
| Grafika: | PowerVR GT7600 |
| Grafika model: | PowerVR |
| Operační systém: | iOS |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | ne |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
