Doručení do 24 hodin
Počítač Dell Precision T3500 WorkStation
Kód: 12150107Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 0889349691281 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Typ procesoru: | Intel Xeon |
| Operační paměť: | 6 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Operační systém: | Windows 7 Professional |
| Mechanika: | DVD-ROM |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | Možnost dokoupit externí do USB |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | Možnost dokoupit externí do USB |
| WIFI: | Možnost dokoupit externí do USB |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | 8x |
| USB 3.0: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
