Doručení do 24 hodin
Herní notebook Asus ROG Ally
Kód: 14550518Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4711387155547 |
| Značka: | Asus |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 7 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | AMD Ryzen Z1 Extreme 3.30 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen |
| Rychlost procesoru: | 3.30 GHz |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | AMD Radeon Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Bílá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
