Doručení do 24 hodin
Lenovo Chromebook Tablet 10e
Kód: 14550749Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety s klávesnicí |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 0194778211239 |
| Značka: | Lenovo |
| ? Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 10,1 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | MediaTek MT8183 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | MediaTek |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika: | Mali-G72 MP3 |
| Grafika model: | Mali |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | ne |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | Do 3 000 Kč |
