Notebook Lenovo ThinkPad X1 Tablet 12 palců / Intel CORE M7-6Y75 1.20 GHz / 8 GB / 256 GB SSD / Černá
Kód: 14545769Související produkty
Detailní popis produktu
Lenovo ThinkPad X1 Tablet
Jedinečné zařízení 2v1 Lenovo ThinkPad X1 Tablet vám nabídne mnohem více než ostatní běžné 2v1 produkty. Charakterizuje ho především modulární design, díky kterému jej snadno proměníte na notebook, projektor nebo dokonce 3D kameru. Nechybí mu ani potřebný výkon pro maximální produktivitu. Dokonale tenký a lehký ThinkPad X1 Tablet s magneticky připojitelnou klávesnicí je dokonalým společníkem na cesty.
Excelentní mobilní řešení
Tablet ThinkPad X1 náleží k legendární řadě zařízení ThinkPad a tomu odpovídá i jeho mistrné zpracování s vysokou odolností MIL-SPEC, účelností a výkonem. V tomto případě je vše skloubeno s excelentní mobilitou, s minimální hmotností a tenkým provedením. S hmotností pouhých cca. 1,1 kg je X1 Tablet jedním z nejlehčích zařízení typu 2v1 a díky tenkému provedení pouhých cca. 8.5 mm tablet a cca. 5 mm klávesnice se také skvěle přenáší.
Úžasný displej
Zařízení ThinkPad X1 Tablet využívají jen ty nejlepší technologie. Nejinak je tomu i u použitého displeje s vysokým rozlišením a technologií IPS. Získáte s ním velmi jemný obraz s širokým pozorovacím úhlem a věrným zobrazením.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 5713518269429 |
| Značka: | Lenovo |
| Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 12 palců |
| Rozlišení displeje: | 2160 x 1440 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Intel CORE M7-6Y75 1.20 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core M |
| Rychlost procesoru: | 1.20 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 515 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav B;12 palců úhlopříčka;Dotykové LCD;256 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
