Mobilní telefon Apple iPhone 13 128GB Green + Automatická Rotační Kulma na vlasy ZDARMA
Kód: 14547361Související produkty
Detailní popis produktu

Naplněný potenciál
Nový iPhone 13 nabízí oslnivý displej zapuštěný do bytelného těla, video, za které by se nestyděla ani filmová studia, ohromně rychlý procesor, a to za výrazně menší spotřeby energie.
Jednoduše super displej
I když ti zasvítí slunce do displeje, na OLED panelu je zobrazení obsahu barvitější a s lepším vyvedením detailů, a přesto je nenáročný na provoz. Samozřejmě si odolné zpracování telefonu poradí s vodou i prachem.

Titul z filmařiny
Při natáčení zvládne podle aktuální scény měnit sám od sebe hloubku ostrosti i samotné ostření, takže se snadno budeš cítit jako profesionální kameraman a videa budou vypadat jednoduše skvěle. Tyhle efekty si diváky podmaní.
- Filmařský režim pracuje i na předním TrueDepth fotoaparátu.

Dvojitý foťák. Perfektní výbava
Optická stabilizace pohybuje při vyvažování záběru celým snímačem. Širokoúhlý objektiv nyní pracuje se senzorem s mnohem lepší světelností, a tak si dokonale poradí i s tmavými místy na snímcích. Nech se zahrnout detaily.
- Díky diagonálnímu rozmístění objektivů může být širokoúhlý senzor větší.
Více na jedno nabití
Větší výdrž na jedno nabití oceníš kdykoliv. Ať už koukáš na seriály, nebo hraješ hry. Větší úspora energie znamená více času na věci, které tě baví.
Větší výkon. Více úspory
Nový iPhone potřebuje i nový čip. A15 Bionic je s přehledem rozjede nejnovější herní tituly i nové funkce fotoaparátu včetně filmařského režimu, a ještě dokáže ušetřit víc baterky.
- A15 je svým obřím výkonem připraven na budoucnost.

Generační obměna. Pátá
S 5G připojením máš vše přístupnější. Stahování, nahrávání, streamování, dokonce i online hry si užiješ víc. Naopak v případech, kdy nejrychlejší připojení nebudeš potřebovat, iPhone chytře ušetří baterii.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple iPhone 13 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 0194253119081 |
| Značka: | Apple |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,1 palců |
| Rozlišení displeje: | 2532 x 1170 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | Apple A15 Bionic 3.23 GHz |
| Typ procesoru: | Apple A15 |
| Rychlost procesoru: | 3.23 GHz |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Grafika: | Apple GPU |
| Grafika model: | Apple GPU |
| Operační systém: | iOS |
| Webkamera: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| Barva: | Zelená |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A; |
