Doručení do 24 hodin
Notebook Asus VivoBook S 14 Flip
Kód: 14550502Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky 2v1 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4711387158999 |
| Značka: | Asus |
| Typ zboží: | Předváděcí A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD: | ano |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7530U 2.00 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen |
| Rychlost procesoru: | 2.00 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika: | AMD Radeon Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
