Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Latitude 3550 15,6 palců / Intel Core i5-5200U 2.20 GHz / 8 GB / 1 000 GB HDD / Šedá
Kód: 14549358Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5397184875285 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-5200U 2.20 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.20 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | HDD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Pevný disk: | 1 000 GB HDD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Šedá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované |
| Položka byla vyprodána… | |
