Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Latitude 5290
Kód: 14550665Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 5397184123430 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-7300U 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
