Doručení do 24 hodin
Notebook Dell Latitude 7280 12,5 palců / Intel Core i5-6200U 2.30 GHz / 8 GB / 256 GB SSD / Černá
Kód: 14549330Související produkty
Detailní popis produktu
Dell Latitude 7280
Notebooky honosící se označením Latitude jsou ve světě výpočetní techniky stejným pojmem jako řada ThinkPad od společnosti Lenovo. Jedná se o spolehlivá pracovní zařízení s vysokým výkonem a nadstandartní výbavou, při jejichž výrobě byl kladen důraz především na kvalitu celkového zpracování. Tu podtrhuje zejména šasi zhotovené z tvrzeného polymeru a broušeného hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje notebooku zvýšenou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Díky použítému kovu se navíc dokáže notebook velice rychle ochlazovat a zbavovat se přebytečné teploty, která vzniká při dlouhodobém užívání.

Špičkový ultrabook s odolným designem
Pod označením Latitude 7280 se skrývá kompaktní štíhlý Ultrabook v elegantním šasi vybavený prvotřídním displejem prošpikovaný výkonnými komponentami. Pokud hledáte notebook, který se stane vaším spolehlivým partnerem v podnikání, pak je jednou z možností modelová řada 7280. V notebooku řady Latitude získáte elegantního společníka s robustní konstrukcí, který je vždy připraven splnit vaše požadavky.

Vynikající pracovní ultrabook
Notebook Dell Latitude 7280 je spolehlivý pracovní nástroj s 12,5" displejem. Vhodný je zejména pro práci v kanceláři. Je lehčí, tenčí a výkonnější než jeho předchůdce a nabízí vše, co má skvělé zařízení pro vysoké pracovní nasazení mít. Mobilní dokonalost, přesně těmito slovy lze označit notebook Dell Latitude E7280. Ten to dokazuje nejenom svou velikostí 12,5“, ale také lehkými a zároveň odolnými výrobními materiály, mezi nimiž samozřejmě nechybí uhlíková vlákna. Design hodný moderního krále. Tento cestovní pracovní notebook si zaslouží opěvovat, protože je spojen s kvalitou, pevností a elegantním provedením.


Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8785286067603 |
| Značka: | Dell |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 12,5 palců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 3 001 - 4 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;12,5 palců úhlopříčka;256 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
