Doručení do 24 hodin
Notebook Dell XPS 13 9370 13,3 palců / Intel Core i5-8250U 1.60 GHz / 8 GB / 256 GB NVMe SSD / Stříbrná
Kód: 14549755Související produkty
Detailní popis produktu
Nový Dell XPS 13 přichází s podmanivou technologií Dell Cinema, inovovanou rodinou procesorů Intel Core a displejem InfinityEdge nové generace. Patří mezi absolutně nejmenší 13palcové notebooky na trhu a uchvátí jak prvotřídním zpracováním, tak hmotností a rozměry přímo stvořenými pro cestování.
- Výkon procesorů Intel.
- Podmanivý obraz a zvuk.
- Maximální odolnost díky hliníkovému šasi.
- Rychlé rozhraní Thunderbolt 3.
- Ohromující výdrž baterie.
- Velmi tenký a lehký.

Objevte technologie Dell Cinema
Nejnovější sada technologií Dell Cinema vám poskytne skvělé zážitky ze sledování. Díky špičkové obrazové technologii CinemaColor, pokročilému hardwaru a softwaru zažijete nepřekonatelný dynamický rozsah, hluboké černé i jasné světlé odstíny a živější detaily v celém barevném spektru. CinemaSound s technologií Waves MaxxAudio Pro zvyšuje hlasitost a zajišťuje čistotu každého tónu, jako byste byli v nahrávacím studiu. V případě konfigurace s bezdrátovým adaptérem Killer Wireless využijete technologii CinemaStream, která přiděluje multmédiím maximální šířku pásma, takže se při přehrávání vůbec nesekají.
Ještě lepší InfinityEdge displej
Displej InfinityEdge prošel také vývojem a nyní nabízí ještě tenčí rámeček se šířkou pouhé 4 mm a přináší tak poměr obrazovky k šasi 80,7 %. Rozlišení Full HD nebo Ultra HD, 100% pokrytí prostoru sRGB a vynikající jas jsou zárukou dokonalého obrazu.
Kompaktní, přesto výkonný
I přes mobilní zaměření na cesty je notebook osazen výkonnými procesory Intel, které zaručí vysoký výkon i pro více spuštěných aplikací. Nechybí rychlé jednotky SSD (SATA nebo PCIe) a dostatek operační paměti. Samozřejmostí je integrace standardních rozhraní s celou řadou možností připojení. Volitelně lze i tyto možnosti dále rozšířit, stejně jako již v základu vysokou míru spolehlivosti a zabezpečení. Firemní zaměření dále podtrhuje snadná možnost vzdáleného přístupu, kterou ocení především firemní administrátoři při pomoci zaměstnancům, ať jsou kdekoliv.
Odolnost v kompaktním provedení
Mnohé uživatele potěší robustní provedení těla notebooku z jediného kusu hliníku v kombinaci s opěrku zápěstí z uhlíkových vláken s měkkou povrchovou úpravou nebo tkanou laminátovou opěrkou zápěstí. Povrch tak není náchylný na otisky prstů a přesto zůstává velice odolným a příjemným na dotyk. Odolnost pak dokresluje sklo Corning Gorilla Glass. Stejně tak je notebook šetrný k životnímu prostředí a výrobce plní celou řadu ekologických standardů.
Ideální na cesty
Nový Dell XPS 13 je dokonalým partnerem na cesty. Má nejen skvělou výdrž baterie, ale také velmi kompaktní šasi, které má v nejsilnějším místě pouhých 11.6 mm a jeho hmotnost začíná na 1.21 kg (v závislosti na konfiguraci).
Potřebné možnosti připojení
Za pomoci celé řady komunikačních rozhraní se můžete snadno připojit k internetu, využívat potřebné periferie, rozšířit pracovní plochu na další monitor, nebo snadno připojit svůj mobilní telefon k počítači. Především je integrováno rozhraní Thunderbolt 3 s konektorem Type-C, takže můžete připojit všechny moderní periferie vysokou rychlostí. Další rozhraní snadno doplníte s volitelnou dokovací stanicí Dell Thunderbolt. Pokročilá technologie Wi-Fi s velkým dosahem (Killer ac nebo Intel ac pro vPro modely) poskytuje vysokou přenosovou rychlost a stabilní připojení. Nechybí čtečka paměťových karet, Bluetooth a kamery HD a IR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 4711387949825 |
| Značka: | Dell |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-8250U 1.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 1.60 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 2x |
| Thunderbolt: | ano |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;13,3 palců úhlopříčka;256 GB NVMe SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Stříbrná; |
