Doručení do 24 hodin
Notebook Dynabook Tecra A40-J
Kód: 14550677Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 4062507141767 |
| Značka: | Toshiba |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.40 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel Irix Xe Graphics |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 4x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
