Doručení do 24 hodin
Notebook Fujitsu LifeBook E546 14 palců / Intel Core i5-6200U 2.30 GHz / 8 GB / 128 GB SSD / Černá
Kód: 14548481Související produkty
Detailní popis produktu
Fujitsu LifeBook E546
Notebook Fujitsu Lifebook nabízejí rovnováhu mezi nízkou hmotností a dostatečným výkonem. Za pomoci nízké hmotnosti patří mezi lehké modulární notebooky s možností volby úhlopříčky displeje dle konkrétního zaměření v rozmezí 13.3 až 15.6". Spolehlivý notebook Fujitsu Lifebook řady E představuje ideální řešení pro podnikové potřeby, ať už na něm budete pracovat v kanceláři nebo na cestách.

Propracovaný notebook s kvalitní konstrukcí vhodný pro náročnou každodenní práci
V rámci nabídky pracovních notebooků jsou LifeBooky E střední a vyšší třídou pro použití ve velkých firmách. Nejde o luxusní hi-tech stroje, které by se pyšnily extrémně tenkým provedením nebo displejem s vysokou hustotou bodů. Jsou Na rozdíl od levných notebooků má řada LifeBook E500 praktické povrchy, které místy působí jako pogumované a na nichž není vidět každý otisk nebo nečistota. Na místech pro kontakt s rukama je použit hrubší čárkovaný vzorek, který je příjemný na dotyk. Mechanická konstrukce Fujitsu LifeBook E546 je na velmi dobré úrovni a odpovídá tomu, co se očekává ve střední třídě pracovních notebooků.

Z rodiny úspěšných businessmanů
LIFEBOOK E546 je dobrou volbou do firemní flotily. Zaměření je i zjevné – notebook je vyveden v konzervativní černé barvě a střízlivý vzhled prolamují pouze dvě decentní rudé linky, které působí stejně jako odvážnější kravata – celek podtrhnou a ozvláštní, ale neshodí. Že je notebook určen do profesionálního prostředí dává najevo i celkovou koncepcí. Základna samotná je velmi tvrdá. Nikde se neprohýbá a při zvednutí za roh nedochází ke kroucení. Víko je mírně poddajné, nicméně při tlaku na jeho vnější stranu nedochází k vlnění barev na displeji, takže je ochrana dostatečná. Celkový dojem z mechanického zpracování je velmi dobrý.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 4064064023586 |
| Značka: | Fujitsu |
| Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-6200U 2.30 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.30 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 4 001 - 5 000 Kč |
| Top vlastnosti: | Repasované;Stav A;14 palců úhlopříčka;128 GB SSD;Windows 11 Pro;kancelářský;Černá; |
