Doručení do 24 hodin
Notebook HP Chromebook 14 G4
Kód: 14550660Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 0889894759603 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované A |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Celeron N2840 2.16 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Celeron |
| Rychlost procesoru: | 2.16 GHz |
| Operační paměť: | 4 GB |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Chrome OS |
| Barva: | Černá |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | ne |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ne |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ne |
| SD čtečka: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ne |
| DVI: | ne |
| VGA: | ne |
