Doručení do 24 hodin
Notebook HP EliteBook 745 G4
Kód: 14550676Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 0190781588450 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 14 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | AMD Pro A12-8830B 2.50 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Pro A12 |
| Rychlost procesoru: | 2.50 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika: | AMD Radeon R7 Graphics |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
