Doručení do 24 hodin
Notebook HP EliteBook 850 G4
Kód: 14550698Detailní popis produktu
☝Ukazatel stavu baterie nemusí zobrazovat kapacitu zcela přesně, výdrž na baterii je přibližně 3 hodiny – mimořádně výhodná cena
HP EliteBook 850 G4
HP EliteBook je naprostou špičkou na poli pracovních notebooků. Díky tenkému a extrémně odolnému provedení vám budou při ruce kdykoliv je budete potřebovat v kanceláři i mimo ni. Vysoký výkon splní všechny vaše pracovní požadavky a osvědčené technologie zabezpečení zajistí, že se vaše data nedostanou do nepovolaných rukou.

Hi-end business po výrazném odtučnění
Výkonný firemní notebook s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci na baterie a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavky splňují notebooky HP EliteBook 850 G3. Displej disponuje vysokým rozlišením, hardware excelentním výkonem a notebook jako celek splní ty nejnáročnější požadavky a to jak v kanceláři, tak na cestách. EliteBooky jsou nejvyšší pracovní řadou u HP se dočkaly podstatné změny. Nově využívají úsporných procesorů a jsou mnohem tenčí a lehčí. 15“ model 850 dokázal do tenkého těla vtěsnat kompletní výbavu a zachována byla také snadná údržba. První číslice značí řadu a druhá úhlopříčku, takže v případě EliteBooku 850 jde o 15,6“ model a nástupce předchozího 8570p. HP EliteBook 850 G3 je moderním znázorněním 15,6“ hi-end pracovního notebooku.

Lehký a měkký Ultrabook
Atraktivní notebook značky HP v úhledném šasi s novým tenkým designem je připraven na vysoké pracovní nasazení. Spolupráce s kolegy v podnikové síti bude mnohem snazší díky integraci výkonných technologií na podnikové úrovni. EliteBook 850 G3 představuje premiovou řadu v business nabídce. HP neváhá používat kvalitní materiály a moderní hardware, vyhraje si s designem a může konkurovat kterémukoli produktu jiných výrobců. Design tohoto EliteBooku je typický pro pracovní HP – oblé rohy a spíše jednoduché linie. Šasi je z velké části hliníkové a magneziové, kovově stříbrná je také jeho hlavní barva, ovšem spodek, rámeček displeje a panty jsou černé. Černá se světlými popisky je i podsvícená plnohodnotná klávesnice s numerickým padem.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 0191628162864 |
| Značka: | HP |
| ? Typ zboží: | Repasované B |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6 palců |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD: | ne |
| Procesor: | Intel Core i5-7300U 2.60 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core I5 |
| Rychlost procesoru: | 2.60 GHz |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Barva: | Stříbrná |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Osvětlení klávesnice: | Podsvícení zespodu |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| DisplayPort: | ano |
| Webkamera: | ano |
| Možnost dockování: | ano |
| SD čtečka: | ne |
| Bluetooth: | ano |
| WIFI: | ano |
| HDMI: | ne |
| USB 2.0: | ne |
| USB 3.0: | 3x |
| Thunderbolt: | ne |
| LAN: | ano |
| DVI: | ne |
| VGA: | ano |
| Cena Kč: | 5 001 - 10 000 Kč |
